I edycja Konkursu Wolontariusze Roku

przez admin

Szanowni Państwo!

Ogłaszamy – I edycję Konkursu Wolontariusze Roku w Gminie Bojanów

Ideą Konkursu jest promowanie wolontariatu w Gminie Bojanów poprzez wyróżnienie osób, które dobrowolnie i bezpłatnie podejmują działania pomocowe na rzecz innych osób potrzebujących wsparcia, angażują się w inicjatywy i projekty o charakterze społecznym, dzielą się swoimi umiejętnościami, włączając się w działania realizowane przez organizacje pozarządowe, instytucje, pracodawców oraz uhonorowanie dobroczynnej, społecznej działalności osób, grup i instytucji, które pracują nieodpłatnie na rzecz mieszkańców.

W I edycji konkursu nagrody i wyróżnienia przyznane będą osobom/grupom, które w sposób szczególny wyróżniały się swoim zaangażowaniem społecznym i podejmowały działania wolontariackie na terenie Gminy Bojanów.

Konkurs „Wolontariusz Roku” rozstrzygany będzie w dwóch kategoriach: wolontariat indywidualny, wolontariat grupowy. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Regulaminem konkursu i zgłaszania kandydatur do Konkursu Wolontariuszy Roku Gminy Bojanów.

Regulamin:

Zgłoszenia:

https://forms.gle/wajyjw3nRTbge3Ma6

Więcej informacji: Koordynator Projektu Anna Dul Instruktor GOS w Bojanowie

Zwracamy się również do Was z ogromną prośbą o udostępnienie na swoich profilach facebookowych tego ogłoszenia co pozwoli nam dotrzeć do większej liczby odbiorców !