Jesteś tutaj: Strona Główna >> Zespół Taneczny z Przyszowa >> Sezon taneczny 2015/2016 w Przyszowie

Sezon taneczny 2015/2016 w Przyszowie

Jak w każdym roku szkolnym tak i w tym pasjonaci tańca gromadzili się na treningach, by poszerzać swe umiejętności. Zarówno dzieci jak i młodzież z pełnym zaangażowaniem uczęszczała na zajęcia taneczne, systematycznie zwiększając swoje możliwości ruchowe i intensyfikując więzi koleżeńskie.

W tym roku przeważał styl tańca nowoczesnego. Na lekcjach dużo czasu poświęconego było ćwiczeniom wzmacniającym poszczególne partie ciała oraz technice wykonania wszystkich elementów choreografii.

Sezon prezentacji rozpoczął się koncertem „Choinka 2016”. Następnie tancerze wystąpili dwukrotnie w Rzeszowie – przyjmując zaproszenie organizatorów imprez: „Dzień Spółdzielczości” i „Piknik rodzinny u Mieszka”. Najstarsze dziewczyny zaprezentowały się na scenie w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli, a reprezentacja Zespołu Tanecznego z Przyszowa wzięła udział w tanecznym konkursie międzynarodowym Sztar Lab w Isaszeg na Węgrzech, zdobywając I i IV miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

Był to rok pełen zmian, ale również wielu osiągnięć i prezentacji tanecznych, czego gratuluję wszystkim tancerzom.

Kierownikiem i choreografem zespołu jest pani Paulina Paszek – Kruczyńska.

pk