Jesteś tutaj: Strona Główna >> Zespół Taneczny z Przyszowa >> "Wesołe Szczygiełki" w Chwałowicach

"Wesołe Szczygiełki" w Chwałowicach

ws15 0

„Wesołe Szczygiełki" to nazwa I Powiatowego Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych organizowanego przez Gminne Centrum Kultury w Radomyślu nad Sanem z siedzibą w Chwałowicach. W wydarzeniu nie mogło zabraknąć Zespołu Tanecznego z Przyszowa. Naszych wspaniałych tancerzy nie zabrakło również na podium. Układ choreograficzny „Indianie" zajął I miejsce, układ „Zumbago" II miejsce, a dzieciaki tańczące „Kolorowe sny" przywiozły III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy sukcesu wszystkim tancerzom.

Cele konkursu to integracja i animacja środowiska tanecznego, popularyzacja zespołowych form tanecznych i ich walorów artystycznych, kultywowanie polskich tradycji ludowych, przybliżenie dzieciom i młodzieży różnych form tańca, wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy z dziecięcymi i młodzieżowymi zespołami tanecznymi.

ws15 1ws15 2ws15 3ws15 4

indianiezumbagokolorowe sny