Jesteś tutaj: Strona Główna >> Zespół Taneczny z Przyszowa >> Konkurs taneczny nowym doświadczeniem

Konkurs taneczny nowym doświadczeniem

boble218 kwietnia 2015 dwie najstarsze grupy Zespołu Tanecznego z Przyszowa pojechały zaprezentować swoje umiejętności taneczne podczas przeglądu „Pierwsze Kroki" w Głogowie Małopolskim. Konkurs zorganizowany był przez Miejsko Gminny Dom Kultury i odbywał się pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego i Burmistrza Głogowa Małopolskiego. Prezentacje odbywały się w 3 kategoriach wiekowych i brały w nich udział zespoły z całego województwa. Poziom w poszczególnych kategoriach był bardzo wysoki i wyrównany; niemałym zmaganiem jurorów było wyłonienie najlepszych z najlepszych.

Nasz Zespół pokazał się z bardzo dobrej strony, zarażał pozytywną energią i wzbudzał aplauz wśród widzów. Pomimo tego, że do nagród odrobinę zabrakło dziewczyny wróciły w dobrych humorach i z kolejnym miłym doświadczeniem.

bable 1boble3

(pp-k)