Top Panel

Gminny Ośrodek Kultury

Jesteś tutaj: Strona Główna >> Zespół Taneczny z Przyszowa

Polub nas na Facebooku :-)

Koncertowo, wycieczkowo :)

Drukuj

                  11 września Zespół "Taneczna Eksplozja" z Przyszowa oraz Zespół Tańca Sportowego "Korona" z Bojanowa pojechały do Rzeszowa, by gościnnie wystąpić podczas pikniku rodzinnego pt. : "Rodzinne pożegnanie wakacji - Trzeźwe podkarpacie".

Czytaj więcej...

Sezon taneczny 2015/2016 w Przyszowie

Drukuj

                  Jak w każdym roku szkolnym tak i w tym pasjonaci tańca gromadzili się na treningach, by poszerzać swe umiejętności. Zarówno dzieci jak i młodzież z pełnym zaangażowaniem uczęszczała na zajęcia taneczne, systematycznie zwiększając swoje możliwości ruchowe i intensyfikując więzi koleżeńskie.

Czytaj więcej...

Zajęcia taneczne w sezonie artystycznym 2015/16

Drukuj

Zajęcia taneczne w sezonie artystycznym 2015/16

 Zajęcia po przerwie świątecznej rozpoczną się 21 stycznia 2016 r.
Zajęcia prowadzi Paulina Paszek-Kruczyńska

Czwartek:

gr. młodsza (indianie) godz. 16.00

gr. starsza (zumba) godz. 18.00

 

Piątek:

gr. najmłodsza godz. 13.45

gr. najstarsza godz. 17.30

"Wesołe Szczygiełki" w Chwałowicach

Drukuj

ws15 0

 „Wesołe Szczygiełki" to nazwa I Powiatowego Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych organizowanego przez Gminne Centrum Kultury w Radomyślu nad Sanem z siedzibą w Chwałowicach. W wydarzeniu nie mogło zabraknąć Zespołu Tanecznego z Przyszowa. Naszych wspaniałych tancerzy nie zabrakło również na podium. Układ choreograficzny „Indianie" zajął I miejsce, układ „Zumbago" II miejsce, a dzieciaki tańczące „Kolorowe sny" przywiozły III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy sukcesu wszystkim tancerzom.

Czytaj więcej...

"Wyrazić siebie" - II część koncertu w Jarosławiu

Drukuj

JJW15 0Ostatni dzień kwietnia br. dzieci i młodzież z Zespołu Tanecznego z Przyszowa oraz dziewczęta z Zespołu Tańca Sportowego „Korona" z Bojanowa spędziły w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu. Na zaproszenie pani Pauliny Paszek-Kruczyńskiej zespoły wystąpiły w II części koncertu zorganizowanego na cześć Międzynarodowego Dnia Tańca. Reprezentanci naszej gminy zatańczyli na jarosławskiej scenie wspólnie z zespołami tanecznymi działającymi przy MOK-u, Powiatowym Ognisku Baletowym, Akademii III wieku i Szkole Tańca "Takt" z Jarosławia oraz  Zespołem "Niezapominajki" z Kielnarowej. Nasi artyści zaprezentowali się znakomicie.

Czytaj więcej...