Top Panel

Gminny Ośrodek Kultury

Jesteś tutaj: Strona Główna >> Stany >> Przegląd w Głogowie Małopolskim

Godziny otwarcia w Stanach

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

13.00-16.00
Zajecia plastyczne, świetlicowe
 

12.00-20.00
zajęcia muzyczne, świetlicowe, taneczne
 

16.00-20.00
zajęcia muzyczne, świetlicowe, 
 

12.00-20.00
zajęcia muzyczne, świetlicowe, 

 

12.00-20.00
zajęcia taneczne świetlicowe, 

 

 

Polub nas na Facebooku :-)

Przegląd w Głogowie Małopolskim

Drukuj

          18 czerwca odbył się I Wojewódzki Przegląd Zespołów Mażoretkowych i Cheerleaderkowych "Fame". Impreza została zorganizowana w Głogowie Małopolskim przez Miejsko Gminny Dom Kultury im. F. Kotuli i rozpoczynała obchody "Dni Głogowa Małopolskiego". Wzięły w niej udział grupy taneczne i marszowe z województwa podkarpackiego, w tym dwie grupy taneczne działające na terenie gminy Bojanów - Mażoretki "Szermosso" ze Stanów oraz Zespół Tańca Sportowego "Korona" z Bojanowa.

Dla Mażoretek był to pierwszy udział w konkursie. Dziewczyny zatańczyły czysto muzycznie i technicznie. Dopingowane przez koleżanki z innych zespołów zachwyciły publiczność i jurorów swoim występem. Zespół "Szermosso" zdobył III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Grupę prowadzi pani Iwona Sudoł.

ZTS "Korona", którego choreografem jest pani Paulina Paszek - Kruczyńska zaprezentował się dobrze. Dziewczyny wzbudziły sympatię publiczności, jednak do miejsca na podium odrobinę zabrakło.

Po rozstrzygnięciu konkursu i wręczeniu nagród, zespoły biorące w nim udział uroczyście przemaszerowały ulicami Głogowa rozpoczynając w ten sposób imprezę "Dni Głogowa Młp."

Wszystkie tancerki wróciły zadowolone i zmotywowane do dalszej pracy. Wiedzą dobrze, że nic nie przychodzi łatwo i aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt trzeba włożyć wiele wysiłku i serca w podjęte działania.

pk