Jesteś tutaj: Strona Główna >> Stany >> Zakończenie zajęć muzycznych 14.06.2015 r.

Godziny otwarcia w Stanach

13.00-16.00
Zajecia plastyczne, świetlicowe

zajęcia muzyczne, świetlicowe, taneczne

16.00-20.00
zajęcia muzyczne, świetlicowe,

zajęcia muzyczne, świetlicowe,

zajęcia taneczne świetlicowe,

Zakończenie zajęć muzycznych 14.06.2015 r.

p15 0Na zakończenie sezonu artystycznego 2014/2015 w  Gminnym Ośrodku Kultury w Bojanowie na scenie wystąpiło 140 artystów z całej gminy na co dzień uczestniczących w zajęciach teatralnych, muzycznych i tanecznych.Uczestnicy zajęć plastycznych zaprezentowali swoje prace na wystawie pod nazwą "Ja w krainie fantazji". Za prawie stu procentową frekwencję na zajęciach instruktorzy wyróżnili 24 osoby. Pani Dyrektor Anita Ryba podziękowała serdecznie wszystkim artystom i wręczyła pamiątkowe dyplomy.

Dom Kultury w Stanach reprezentowali:

Zespół "Niezależni" - zajęcia zespołowe.

Magdalena Kolańska - zajęcia z emisji głosu, nauka gry na keyboardzie i gitarze.

Maria Kobylarz - zajęcia z emisji głosu, nauka gry na gitarze.

Mateusz Barnaś - nauka gry na keyboardzie.

Pozostali uczestnicy zajęć muzycznych w Domu Kultury w Stanach to:

Nauka gry na keyboardzie: Wiktoria Bednarczyk, Aleksandra Sulich.

Nauka gry na gitarze i emisja głosu: Wiktoria Wdowiak, Dagmara Puzio, Gabriela Gębska, Aleksandra Wyka, Julia Magdziak, Hubert Chmura, Joana Burek, Karina Furtek, Dagmara Marut, Martyna Kata.

Dziękuję wszystkim za spotkania i życzę miłego wypoczynku na wakacjach.  Dorota Jolanta Masłowska.