Top Panel

Gminny Ośrodek Kultury

Jesteś tutaj: Strona Główna >> Maziarnia >> Cudze chwalicie, swego nie znacie...

Godziny otwarcia w Maziarni

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

16.00-20.00
zajęcia plastyczne, świetlicowe

16.00-20.00
zajęcia plastyczne, świetlicowe

16.00-20.00
zajęcia plastyczne, świetlicowe

16.00-20.00
zajęcia plastyczne, świetlicowe

16.00-20.00
zajęcia plastyczne, świetlicowe,
Artystyczny Nieład

Polub nas na Facebooku :-)

Cudze chwalicie, swego nie znacie...

Drukuj

Stowarzyszenie Współpracy Międzypokoleniowej ,,Maziarze' w niedzielę 28 maja zorganizowało w ramach projektu ,,Cudze chwalicie, swego nie znacie...' wystawę prac rękodzielniczych o tematyce wielkanocnej...

Program ten był realizowany z funduszu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych . Podczas uroczystego spotkania uczestnicy mieli okazję wysłuchać pogadanki na temat narkotyków i alkoholizmu i walki z tego typu uzależnieniem. Pani  Jadwiga Mroczek reprezentująca Stowarzyszenie ,,MONAR' , które prowadzi Poradnię Profilaktycznio- Konsultacyjną w Stalowej Woli opowiedziała o poradni i pomocy jaką oferuje osobą uzaleznionym i ich rodzinom. Do poradni może się zgłosić każdy kto potrzebuje pomocy. Poradnia realizuje program wczesnej interwencji ,,Fred goes net' przeznaczony dla osób młodych w wieku 14-21 lat, przyłapanych na stosowaniu alkoholu i narkotyków.

Panie ze stowarzyszenia zaprezentowały się w strojach ludowych zakupionych z funduszy przyznanych na realizację projektu. Na koniec spotkania przygotowano poczęstunek dla wszystkich przybyłych gości.