Jesteś tutaj: Strona Główna >> Koła Miłośników Przyrody >> My już wiemy i wam o tym powiemy – zakończenie projektu KMP

My już wiemy i wam o tym powiemy – zakończenie projektu KMP

Q14 0Ostatnim, XI etapem zadania „Koła Miłośników Przyrody", było spotkanie pt. „My już wiemy i wam o tym powiemy". Wydarzenie odbyło się w sali animacyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Bojanowie 18 grudnia 2014 r. Na uczestników czekała wystawa zgłoszonych do konkursu Eko-plakatów, art.-recyklingowych osłonek wykonanych na zajęciach plastycznych, a także dziesiątki fotografii z przeprowadzonych etapów. Zadanie „Koła Miłośników Przyrody" współfinansowane było w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowane przez SBK "Stary Łęg" we współpracy z GOK w Bojanowie.

Wolontariuszki z KMP „Lasowiacy" ze Stanów przedstawiły zebranym prezentację multimedialną zaś uczestnicy z KMP „Sokoły" z Przyszowa swe dokonania opowiedzieli na podstawie zgromadzonych fotografii. Przygotowany przez organizatorów Quiz oba Koła wypełniły bezbłędnie, a prezentacje wywołały na Jury tak duże wrażenie, że postanowili obu drużynom przyznać laur zwycięstwa. Jury w składzie Robert Sałęga – Stowarzyszenie Bojanowskie Koło Wędkarskie „Stary Łęg", Marian Tatara – Koło Łowieckie „Knieja" ze Stalowej Woli oraz Marcin Flis – Lokalna Grupa Rybacka Puszczy Sandomierskiej, także Anita Ryba Dyrektor GOK i Koordynator zadania, wręczyli zebranym podziękowania za udział w projekcie. Nagrody w konkursie na eko-plakat odebrali: z Przyszowa I miejsce – Kinga Bednarz, II miejsce – Kacper Kotwica, III miejsce – Kinga Wdowiak, ze Stanów I miejsce – Robert Bieniek, II miejsce – Dominik Pałamarz, III miejsce Przemysław Cuber. Dla wszystkich organizatorzy przygotowali pyszny poczęstunek. Wyrazy wdzięczności wręczone zostały również paniom wolontariuszkom: Annie Bednarczyk, Alinie Cuber i Dorocie Masłowskiej.

Q14 1Q14 2Q14 3Q14 4Q14 5Q14 6Q14 7Q14 8Q14 9Q14 10Q14 11Q14 12Q14 13Q14 14Q14 15Q14 16Q14 17Q14 18Q14 19Q14 20Q14 21Q14 22Q14 23Q14 24Q14 25

Prace Kół Miłośników Przyrody zostaną wznowione na wiosnę 2015 r. – dziękujemy i do zobaczenia:)

(ar)