Jesteś tutaj: Strona Główna >> Kluby Seniora >> „Spotkanie Wigilijne” dla Klubów Seniora

„Spotkanie Wigilijne” dla Klubów Seniora

ws15 0„Spotkanie Wigilijne" dla uczestników klubów seniora działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Bojanowie to już tradycja. W ubiegłym roku na zakończenie projektu odbyło się pierwsze takie spotkanie aktywnych i ambitnych seniorów z Kołodziejów, Maziarni, Stanów, Rudy i Bojanowa. W tym roku gościliśmy również mieszkańców Bojanowa za Rzeką, Przyszowa i Gwoźdźca. Spotkanie było podsumowaniem projektu współpracy GOK w Bojanowie i MDK w Stalowej Woli. Degustację potraw sfinansowało Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli. Po obejrzeniu widowiska obrzędowego pt. Wigilia Lasowiacka" uczestnicy udali się na poczęstunek, gdzie przy muzyce Kapeli Ludowej „Łęgowianie" wspólnie śpiewali kolędy.

Na zakończenie uczestnicy otrzymali egzemplarz książki pt. „Obrzędy i zwyczaje lasowiackie".

ws15 1ws15 2ws15 3ws15 4ws15 5ws15 6ws15 7ws15 9ws15 10ws15 11ws15 12ws15 13ws15 14