Jesteś tutaj: Strona Główna

Artykuły

„Aktywnie i zdrowo” – obudź w sobie zdrowego ducha i wyzwól energię do działania

kulaStowarzyszenie Współpracy Międzypokoleniowej „Maziarze" zaprasza do udziału w zadaniu „Aktywnie i zdrowo" – obudź w sobie zdrowego ducha i wyzwól energię do działania

W programie: zajęcia kulinarne, zajęcia usprawniające, nordik-walking, podsumowanie projektu – „Biesiada przy ognisku" 20.09.2015 r. Czas realizacji projektu czerwiec - wrzesień 2015r.

Zapisy w Domu Kultury w Maziarni: 24.06.2015 r., godz. 16.00 i pod nr telefonu 604 349 307

Projekt dofinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX" Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie Fundacji Fundusz Lokalny SMK w Zbydniowie.