Top Panel

Gminny Ośrodek Kultury

Jesteś tutaj: Strona Główna >> Bojanów >> Dni Miodu 2017 za nami...

Godziny otwarcia w Bojanowie

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

08:00-17:00
zajęcia taneczne,
świetlicowe

 

08:00-19:30
zajęcia taneczne,   
teatralne, świetlicowe

08:00-20:00
zajęcia muzyczne,
świetlicowe

08:00-19:30
zajęcia plastyczne,
świetlicowe

 

08:00-20:00     zajęcia muzyczne,   świetlicowe,         kostka rubika

 

 

Polub nas na Facebooku :-)

Dni Miodu 2017 za nami...

Drukuj

W tym roku już po raz jedenasty w Bojanowie odbyła się impreza plenerowa pod nazwą „Dni Miodu”. Było to wydarzenie o charakterze ponadlokalnym, w którym udział wzięli mieszkańcy gminy, powiatu stalowowolskiego oraz zaproszeni goście.

 
Podczas tegorocznego święta miodu obchodzone były Dożynki Gminne, swoje wieńce zaprezentowały wszytskie sołectwa: Bojanów, Maziarnia, Laski, Kozły-Załęże, Korabina, Gwoździec, Cisów Las, Ruda, Kołodzieje, Bojanów za Rzeką, Przyszów, Burdze, Stany.
 
Pszczelarze z terenu gminy Bojanów przygotowali szeroki asortyment miodów oraz wyrobów pszczelich. Bojanowskie pasieki gwarantują miód wysokiej jakości, gdyż powstaje on na terenach nieskażonych przemysłem i ponadto wytwarzają go ludzie, którzy bardzo długo zajmują się pszczelarstwem.
 
Odbyły się prezentacje artystyczne grup i zespołów działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Bojanowie. Na scenie zaprezentowały się: Kapela "Łęgowianie", Mażoretki „Szermosso”, Cheerleaderki z Gwoźdźca, Zespół Tańca Sportowego „KORONA” z Bojanowa, Grupa Teatralna z Przyszowa, Zespół Taneczny „ŁĘGOWIANIE” z Bojanowa, Grupy Taneczne: Disco Dance z Bojanowa, „Mini Magic Stars”, „Essential”, Zespół „TANECZNA EKSPLOZJA” z Przyszowa, Zespół Śpiewaczy „STANOWIANKI” z Klubu Seniora w Stanach, Dziecięca Kapela Ludowa „TANIE DRANIE”, Solistki: Magdalena Kolańska, Anna Michalska, Zespół Muzyczny z Gminnego Ośrodka Kultury w Bojanowie.
 
Gościnnie towarzyszyły zespoły lokalne: Zespół FEVER oraz Zespół CEBULA BAND.
 
Na scenie wystąpiły także znane i lubiane  gwiazdy : „ZBÓJE”, „LOCA”, „FASTER”, „LILI” oraz Rewia Kabaretowa „VIVA MIRAŻ” z Ukrainy. 
 
Oprócz tego w ofercie były degustacje kulinarne, konkurs na "Produkt miodem słodzony" oraz wiele innych atrakcji.
 
Całą imprezę prowadził konferansjer - Piotr Styczewski.
 
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęciowej z wydarzenia:
 
oraz na nasz FACEBOOK
 
Inne relacje o imprezie:
 
Partnerami imprezy byli:
lkkk
 
 
Patronaty medialne: