Jesteś tutaj: Strona Główna >> Zajęcia plastyczne i rękodzielnicze >> Teatralna nagroda w Stalowej Woli

Teatralna nagroda w Stalowej Woli

mdk15 0„A niech to gęś kopnie!" taki tytuł nosił spektakl, który obejrzeli uczestnicy wyjazdu do Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. Spektakl przygotowali aktorzy z Teatru Animacji z Poznania w reżyserii Marty Guśniowskiej. Wyjazd był nagrodą za udział w konkursie malarskim pt. „Barwy Jesieni", zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Bojanowie, dla uczestników zajęć plastycznych. Tytułowa Gęś miała mnóstwo ciekawych przygód, a poznani przez nią bohaterowie dostarczyli widowni wielu niezapomnianych wrażeń.

Po zakończeniu przedstawienia na scenę zaproszeni zostali widzowie, którzy mogli z bliska zobaczyć kukiełki, aktorów i scenografię, mogli również zadawać pytania. Na koniec na młodych artystów czekała nie lada gratka, czyli zwiedzanie sali widowiskowej, sceny, garderoby i kulisów znajdujących się w MDK. Dziękujemy pani Kasi Warchoł-Garlickiej za zorganizowanie nam tak fantastycznej wycieczki po tajemniczych zakamarkach Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.

mdk15 1mdk15 2mdk15 3mdk15 4mdk15 5mdk15 6mdk15 7mdk15 8mdk15 9mdk15 10mdk15 11mdk15 12mdk15 13mdk15 14mdk15 15