Top Panel

Gminny Ośrodek Kultury

Jesteś tutaj: Strona Główna >> Zajęcia plastyczne i rękodzielnicze

Polub nas na Facebooku :-)

Teatralna nagroda w Stalowej Woli

Drukuj

mdk15 0„A niech to gęś kopnie!" taki tytuł nosił spektakl, który obejrzeli uczestnicy wyjazdu do Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. Spektakl przygotowali aktorzy z Teatru Animacji z Poznania w reżyserii Marty Guśniowskiej. Wyjazd był nagrodą za udział w konkursie malarskim pt. „Barwy Jesieni", zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Bojanowie, dla uczestników zajęć plastycznych. Tytułowa Gęś miała mnóstwo ciekawych przygód, a poznani przez nią bohaterowie dostarczyli widowni wielu niezapomnianych wrażeń.

Czytaj więcej...

Zajęcia plastyczne w Bojanowie w sezonie 2015/2016

Drukuj

Zajęcia plastyczne w GOK w Bojanowie - PONIEDZIAŁEK
grupa młodsza (5-9 lat) 15.00-16.00
grupa starsza (10-15): 16.00-17.30

Płaskie origami na zakończenie sezonu

Drukuj

o0Ostatnie zajęcia kółka plastycznego „Atelier" w Bojanowie upłynęły uczestnikom na wykonywaniu płaskiego orgiami. Młodsza grupa złożyła piękne kwiaty, starsza zaś podjęła wyzwanie by ułożyć misia pandę. Składanie orgiami to trudna praca, należy zwracać szczególną uwagę na precyzyjne zagięcie kwadratów i trójkątów. Nasi mali i duzi artyści poradzili sobie na miarę swojego wieku. I oto efekty tych zmagań...

Czytaj więcej...

Własnoręcznie wykonane życzenia na „Dla Mamy”

Drukuj

am15 0Własnoręcznie wykonane życzenia na „Dla Mamy", z okazji tak ważnego dla wszystkich dzieci święta, przygotowali artyści z Koła "Atelier" z Bojanowa. Młodsza grupa pracowała od kilku tygodni, przygotowując art.-recyklingowe doniczki, kwiaty i pudełka na czekoladki. Starszaki zaś, wykonały gałązki frezji z bibułki. Wszystkim Mamom i Mamusiom składamy serdeczne gratulacje i życzenia pomyślności i pociechy z dzieci.

Czytaj więcej...

„Kogucik 2015” – wystawa prac

Drukuj

W15 1Do udziału w konkursie na ozdobę wielkanocną "Kogucik 2015" zgłoszonych zostało łącznie 79 prac przez 65 osób w wieku od 5 do 16 lat. Nagrody ze środków własnych sfinansował Gminny Ośrodek Kultury w Bojanowie.

Czytaj więcej...