Top Panel

Gminny Ośrodek Kultury

Jesteś tutaj: Strona Główna >> Świetlica Wiejska Korabina >> Podsumowanie projektu - Dzień Dziecka w Korabinie

Polub nas na Facebooku :-)

joomla fanbox module joomla

Aktualności

Podsumowanie projektu - Dzień Dziecka w Korabinie

dd.31

 2 czerwca w Świetlicy Wiejskiej w Korabinie odbyło się podsumowanie programu profilaktycznego „ŻYCIE TO NIE FILM – POWTÓRKI NIE BĘDZIE – zajęcia profilaktyczno – sportowe dla dzieci i młodzieży - z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w gminie Bojanów w 2016 roku „Organizacja czasu wolnego dla dzieci i młodzieży" realizowanego przez Stowarzyszenie Mieszkańców „Bliżej siebie" w Korabinie.

Obok podsumowania odbył się także Dzień Dziecka dla lokalnej młodzieży i dzieci. Podczas podsumowania obył się pokaz karate uczestników zajęć, którzy ćwiczyli i przygotowywali się 3 miesiące. Kolejnym występem był pokaz zumby, przygotowany przez Panią Paulinę Paszek – Kruczyńską, gdzie wystąpiły Panie ze Stowarzyszenia Mieszkańców „Bliżej siebie" w Korabinie w 3 układach tanecznych. Podczas podsumowania odbyło się także spotkanie z Policjantami z Powiatowej Komendy Policji w Stalowej Woli – z aspirantem sztabowym Markiem Orszakiem i Grzegorzem Elżakowskim. Aspiranci przybliżyli widowni zagrożenia wynikające z nadużywania środków uzależniający, a także przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu podczas wakacji. Uczestnicy podsumowania mieli też okazję wziąć udział w różnych konkurencjach sportowych. Każdy dostał jakiś prezent, a nagrody zostały ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Bojanowie. Członkinie Stowarzyszenia Mieszkańców „Bliżej siebie" w Korabinie przygotowały słodki poczęstunek i grilla. A atrakcją Dnia Dziecka była przejażdżka na małym koniku.

dd.1 dd.2 dd.3 dd.4 dd.5 dd.6 dd.7 dd.8 dd.9 dd.10 dd.11 dd.12 dd.13 dd.14 dd.15 dd.16 dd.17 dd.18 dd.19 dd.21 dd.23 dd.24 dd.25 dd.27 dd.28 dd.30 dd.31 dd.32 dd.33 dd.35 dd.36 dd.36 dd.37 dd.39 dd.40 dd.41 dd.42 dd.43

kalendarz

 < Październik 2021 > 
PWŚCzPSN
26

nasi