Jesteś tutaj: Strona Główna >> Świetlica Wiejska Przyszów-Ruda >> Zakończenie zajęć muzycznych 14.06.2015 r.

Zakończenie zajęć muzycznych 14.06.2015 r.

czowkaNa zakończenie sezonu artystycznego 2014/2015 w Gminnym Ośrodku Kultury w Bojanowie na scenie wystapiło 140 artystów z całej gminy na co dzień uczestniczących w zajęciach, teatralnych, muzycznych i tanecznych. Uczestnicy zajęć plastycznych zaprezentowali swoje prace na wystawie pod nazwą "Ja w krainie fantazji". Za prawie stu procentową frekwencję na zajęciach instruktorzy wyróżnili 24 osoby. Pani Dyrektor Anita Ryba podziękowała serdecznie wszystkim artystom i wręczyła pamiątkowe dyplomy.

Świetlicę Wiejską w Przyszowie - Rudzie reprezentowali:

Izabela Sulich - nauka gry na keyboardzie.

Marcin Radomski - nauka gry na keyboardzie.

Dominika Puzio i Katarzyna Żak - nauka gry na gitarze.

Michał Radomski - nauka gry na keyboardzie.

Weronika Wolak i Wikoria Kościelna - zajęcia z emisji głosu, nauka gry na gitarze.

Alicja Krupa - zajęcia z emisji głosu, nauka gry na gitarze.

Hubert Wolak - nauka gry na keyboardzie.

Grzegorz Baran - nauka gry na keyboardzie.

Pozostali uczestnicy zajęć muzycznych w Świetlicy Wiejskiej w Przyszowie - Rudzie to:

Nauka gry na keyboardzie: Kinga Sulich, Weronika Wdowiak, Krzysztof Koryga, Aleksandra Koleńska, Kamil Dul, Krzysztof Kościelny.

Nauka gry na gitarze i emisja głosu: Zuzanna Nowak, Jagoda Ciechanowska, Paulina Dul, Oskar Pasek.

Dziękuję wszystkim za spotkania i życzę miłego wypoczynku na wakacjach. Dorota Jolanta Masłowska.