Jesteś tutaj: Strona Główna >> Świetlica Wiejska Laski >> Wieczór Karnawałowy w Laskach - 30.01.2016 r.

Wieczór Karnawałowy w Laskach - 30.01.2016 r.

karnawal 10W sobotnie popołudnie, 30 stycznia Gminny Ośrodek Kultury wspólnie ze Stowarzyszenie Kobiet Przedsiębiorczych z Lasek zorganizował imprezę okolicznościową z okazji Dni Babci i Dziadka w Świetlicy Wiejskiej w Laskach. Imprezę otworzyła Pani Genowefa Sudoł - Prezes Stowarzyszenia.

Uczestnicy zajęć teatralnych uczęszczajacych do świetlicy przygotowali dwa przedstawienia pt."Familiada" i "Czerwony Kapturek". Był to debiut na scenie nowo powstałej grupy teatralnej. Prócz przedstawienia aktorzy obdarowali każdą Babcię oraz każdego Dziadka serduszkiem oraz "drzewkiem słodyczy". Kolejnym miłym akcentem podczas wieczoru było wspólne świętowanie przy słodkim poczęstunku, kawie i herbacie przygotowanym przez Członkinie Stowarzyszenia Kobiet Przędsiębiorczych z Lasek. Udział w przedstawieniach wzięli: Joanna Burek - Narrator, Babcia, Dagmara Marut - Babcia, Martyna Kata - Babcia, Lekarz, Justyna Piela - Babcia, Paulina Piela - Wnuczek prowadzący Familiadę, Mateusz Piela - Dziadek, Michał Piela - Dziadek, Dominik Leń - Dziadek, Jakub Fila - Dziadek, Julia Sączawa - Wnuczka, Czerwony Kapturek, Klaudia Smotryś - Wnuczka, Michał Stolarz - Wilk, Paweł Piela, Szymon Piela oraz Aleksandra Tomczyk.