Top Panel

Gminny Ośrodek Kultury

Jesteś tutaj: Strona Główna >> Świetlica Wiejska Laski

Polub nas na Facebooku :-)

Świetlica wiejska w LASKACH zapraszamy!

Drukuj

Laski

Świetlica w Laskach 

czynna

                środa 12.00 - 15.00

Wyjazd do Parku Linowego - 27.05.2016

Drukuj

 

pl10 Podczas długiego majowego weekendu, 27 maja uczestnicy Świetlicy Wiejskiej w Laskach uczestniczyli w rekreacyjnym wyjeździe do Parku Linowego "ZOOM NATURY" w Janowie Lubelskim. Wyjazd zorganizowało Stowarzyszenie Kobiet Przedsiębiorczych z Lasek w ramach projektu "Olimpiada letnia w Laskach - zajęcia profilaktyczno - sportowe dla dzieci i młodzieży", finansowanego przez Urząd Gminy Bojanów w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Uczestnikami wyjazdu byli nie tylko mieszkańcy Lasek, ale także Korabiny oraz Stanów - Załęże. W sumie w wyjeździe uczestniczylo 35 osób - ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

Czytaj więcej...

"LETNIA OLIMPIADA W LASKACH"

Drukuj

hokej 1 "LETNIA OLIMIPADA W LASKACH" - zajęcia profilaktyczno - sportowe dla dzieci i młodzieży. Projekt ten współfinansowany jest przez Urząd Gminy Bojanów w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W ramach zajęć sportowych przeprowadzone zostaną zajęcia: treningi w piłkę nożną, hokej na trawie, badmington. W zajęciach uczestniczą dzieci oraz młodzież z miejscowości Laski i Korabina.

Czytaj więcej...

Zajęcia sportowe w Laskach

Drukuj

Stowarzyszenie Kobiet Przedsiębiorczych z Lasek

zaprasza

dzieci i młodzież

na ZAJĘCIA SPORTOWE

Zajęcia odbywają się w ŚRODĘ i w SOBOTĘ na boisku sportowym w Laskach

 

Projekt współfinansowany przez Urząd Gminy Bojanów z funduszu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Wieczór Karnawałowy w Laskach - 30.01.2016 r.

Drukuj

karnawal 10W sobotnie popołudnie, 30 stycznia Gminny Ośrodek Kultury wspólnie ze Stowarzyszenie Kobiet Przedsiębiorczych z Lasek zorganizował imprezę okolicznościową z okazji Dni Babci i Dziadka w Świetlicy Wiejskiej w Laskach. Imprezę otworzyła Pani Genowefa Sudoł - Prezes Stowarzyszenia.

Czytaj więcej...