Jesteś tutaj: Strona Główna >> Świetlica Wiejska Korabina >> Podsumowanie projektu - Dzień Dziecka w Korabinie

Podsumowanie projektu - Dzień Dziecka w Korabinie

dd.31

2 czerwca w Świetlicy Wiejskiej w Korabinie odbyło się podsumowanie programu profilaktycznego „ŻYCIE TO NIE FILM – POWTÓRKI NIE BĘDZIE – zajęcia profilaktyczno – sportowe dla dzieci i młodzieży - z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w gminie Bojanów w 2016 roku „Organizacja czasu wolnego dla dzieci i młodzieży" realizowanego przez Stowarzyszenie Mieszkańców „Bliżej siebie" w Korabinie.

Obok podsumowania odbył się także Dzień Dziecka dla lokalnej młodzieży i dzieci. Podczas podsumowania obył się pokaz karate uczestników zajęć, którzy ćwiczyli i przygotowywali się 3 miesiące. Kolejnym występem był pokaz zumby, przygotowany przez Panią Paulinę Paszek – Kruczyńską, gdzie wystąpiły Panie ze Stowarzyszenia Mieszkańców „Bliżej siebie" w Korabinie w 3 układach tanecznych. Podczas podsumowania odbyło się także spotkanie z Policjantami z Powiatowej Komendy Policji w Stalowej Woli – z aspirantem sztabowym Markiem Orszakiem i Grzegorzem Elżakowskim. Aspiranci przybliżyli widowni zagrożenia wynikające z nadużywania środków uzależniający, a także przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu podczas wakacji. Uczestnicy podsumowania mieli też okazję wziąć udział w różnych konkurencjach sportowych. Każdy dostał jakiś prezent, a nagrody zostały ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Bojanowie. Członkinie Stowarzyszenia Mieszkańców „Bliżej siebie" w Korabinie przygotowały słodki poczęstunek i grilla. A atrakcją Dnia Dziecka była przejażdżka na małym koniku.